Bereketli Kurban Bayramı

Rumeli Türkleri Vakfının yıllardır düzenlemiş olduğu kurban kesimi programı bu yılda bereketli bir şekilde gerçekleşti.
Rumeli Türkleri Vakfının yıllardır düzenlemiş olduğu kurban kesimi programı bu yılda bereketli bir şekilde gerçekleştirildi. Değerli bağışçılarımızın katkılarıyla 215 adet Küçük baş, 15 adet Büyük baş kurban hemşerilerimizin teveccühüyle vekalet yoluyla kesildi. Vakfımız huzur evinde kalan yaşlılarımız, öğrenci misafirhanesinde kalan öğrencilerimiz ve yüzlerce hemşerimizin faydalandığı, Vakfı’mızın 1996 yılından bu yana aksatmadan düzenlediği kurban organizasyonundan bu yılda istifade edeceklerdir.
Kesilen tüm kurbanlarımızı Allah Kabul etsin.
Kurban Bayramı dolayısıyla Vakfımız yerleşkesi içinde düzenlemiş olduğumuz kurban kesim organizasyon programına Mütevelli Yönetim Kurulu, Vakıf Başkanımız Nazım Doğan, ve yönetim kurulu üyelerimiz, bağışçılarımız ve hemşehrilerimiz katıldı.
Rumeli Türkleri Vakıf Başkanımız Nazım Doğan yaptığı açıklamada “Mübarek “KURBAN BAYRAMINIZI” en içten dileklerimle kutlar, Bayramın tüm İnsanlığa barış, bolluk ve bereket getirmesini temenni ederim, Sağlıklı günler diliyorum” dedi.
Rumeli Türkleri Vakıfımız bağışçılarına gönderdiği mesajda “Saygıdeğer Vakıf bağışçımız, Rumeli Türkleri Vakfı olarak her yıl Geleneksel Kurban kesim törenimizde bu yıl 215 Küçükbaş, 15 Büyükbaş kurban kesilmiş olup, emeği geçenlere teşekkür ederiz, Allah katında kurbanlarınızın kabulünü niyaz ederiz. Ayrıca Tüm İslam Aleminin, siz değerli hayırsever hemşehrilerimizinde mübarek kurban bayramınızı en içten duygularla kutlarız” denildi.